O nas

tl_files/10_A_kalendarz_ 2015_SMALL.jpgNa polskim rynku marka VARM jest obecna od 2000 roku. Poprzez kilka lat istnienia na rynku branży kominkowej udało nam się osiągnąć wysoką i stabilną pozycję, a w chwili obecnej posiadamy także szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja wkładów. Wkłady kominkowe znajdujące się w naszej ofercie to połączenie bezpieczeństwa, sprawności użytkowania oraz innowacyjnych rozwiązań. Najwyższa jakość, przystępne ceny, wykwalifikowana kadra pracownicza, profesjonalna współpraca z partnerami, to zasady, którymi się kierujemy

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, wzmocnione licznymi szkoleniami i certyfikatami. Są w stanie rozwiązać najtrudniejszy problem i podejmują się realizacji wszystkich postawionych przed nimi zadań.

Współpraca z wiodącymi i najbardziej innowacyjnymi partnerami branży kominkowej w Europie sprawia, że podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo użytkowania i sprawność urządzeń. Dzięki temu towary przez nas oferowane dostępne są w szerokiej gamie modeli, o różnym poziomie cenowym, będące w stanie zadowolić każdego klienta.